Ana Sayfa
Duyurular
2020 Dönemi Erasmus Ka107 Proje Başvuruları İçin Online Teknik Destek Oturumu

2020 dönemi ERASMUS KA107 Proje Başvuruları için Online Teknik Destek Oturumu

KA107 Projesi yapmak isteyenlerin dikkatine:

Türkiye Ulusal Ajansı, Yükseköğretim Koordinatörlüğü tarafından 13/01/2020 Pazartesi günü Saat 11:30-12:000 arasında “2020 dönemi KA107 Proje Başvuruları için Online Teknik Destek Oturumu” konulu bir webinar düzenlenecektir.

Etkinlik, sorularınızı oturum sırasında sistem üzerinden yazılı olarak iletmeniz ve program uzmanlarının sorularınıza canlı yayında sözlü olarak cevap vermesi şeklinde ilerleyecektir. Program sadece 2020 dönemi KA107 Proje Başvuruları için teknik destek amaçlı olacaktır. Diğer konulara değinilmeyeceğini hatırlatırız.

Erişimin adımları ve gerekli teknik bilgiler aşağıdaki gibidir.

    - Katılım için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıdan kayıt sayfasına ulaşarak kaydınızı hemen yapabileceğiniz gibi etkinlik öncesinde de kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

     - Kayıt aşamasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz yazıldığından emin olunuz.

     - Kayıt yaptırırken yerel saate bağlı olarak oturumun saat aralığını farklı görebilirsiniz. Dikkate almayınız.

     - Kayıt sonrası, verdiğiniz adrese webinar katılım konusunda otomatik bir e-posta gönderilecektir. Etkinliğe yarım saati öncesinde (TSİ 11:00) söz konusu e-postada yer alan bağlantıdan oturuma erişebilirsiniz.

     - Oturuma bilgisayarınızdan veya iOS/Android/Windows Phone işletim sistemli mobil aygıtınızdan erişebilirsiniz.

     - Bilgisayardan erişim için ilgili internet sitesi, bilgisayarınıza küçük bir program indirmenizi isteyecektir. Lütfen izin veriniz, söz konusu kurulum oturum bizim tarafımızdan açıldığı anda gerçekleşecektir.

     - Bazı kurumların internet güvelik duvarı bağlantıya izin vermemektedir. Bu durumda mobil aygıtınızdan erişim için GoToWebinar uygulamasını kurmanız gerekmektedir. (Uygulamaları indirmek için: iOS, Android, Windows Phone) Mobil cihaz desteği konusunda detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

     - Bilgisayarınızda/mobil aygıtınızda ses çıkışı ve internet bağlantısı olması yeterlidir. Mikrofona ihtiyacınız olmayacaktır.

     - Gecikme yaşanmaması için etkinlik saatinden en az 10 dakika önce girişi yapmanızı öneririz.

     - Webinar ID belirtmeniz gerektiği takdirde aşağıda verilen ID ile giriş yapınız.

     - Acil durumlarda (312) 409 60 36 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Sorular Webinar esnasında alınacaktır. Webinar öncesi soru sorulmaması ve soruların tek mesajda iletilmesi verimlilik açısından önem arz etmektedir.

Oturuma Kayıt için aşağıdaki linke tıklayınız:

https://attendee.gotowebinar.com/register/1309430791709448716